+38 099 673 15 02
(Пн-Пт з 9:00-17:00)
info@cheaphost.com.ua

Дякуємо вам за замовлення хостингової послуги у нашій компанії CheapHost! Ми цінуємо ваш вибір і готові забезпечити найвищу якість обслуговування.

Після оформлення вашого замовлення, воно автоматично отримує статус “В обробці”. Наші  працівники негайно розпочинають обробку вашого замовлення, перевіряють всі деталі та підтверджують його. Коли ваша замовлення буде повністю підтверджено, ми активуємо вам послугу.

Очікуйте особистого повідомлення у вашому особистому кабінеті користувача на CheapHost, коли ваша послуга буде активована. Ви отримаєте повідомлення з детальною інформацією про вашу нову послугу, включаючи доступ до неї. Таким чином, ви зможете зразу ж розпочати використання наших хостингових ресурсів та розгортання своїх проектів.

Будь ласка, звертайте увагу на вашу електронну пошту, а також на повідомлення у вашому особистому кабінеті на CheapHost, оскільки це будуть наші основні канали зв’язку щодо статусу вашого замовлення та активованої послуги.

Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потрібна додаткова інформація, наша підтримка завжди рада допомогти вам. Не соромтеся звертатися до нашої команди фахівців за допомогою через зручний для вас канал зв’язку.

Ще раз дякуємо за довіру до нашої компанії. Ми впевнені, що ваш досвід користування CheapHost буде приємним та успішним. Бажаємо вам успіхів у реалізації ваших проектів та з нетерпінням чекаємо на подальшу співпрацю!

З найкращими побажаннями, Команда CheapHost.

Ми приймаємо оплату через два популярних українських банків – Приват24 та Монобанк. Використовуючи ці системи, ви зможете легко та безпечно здійснити платежі за наші послуги.

Але це ще не все! Ми також підтримуємо оплату криптовалютою. Якщо ви прихильник криптовалютного світу, у вас є можливість розраховуватися за наші послуги з використанням популярних криптовалют, таких як Bitcoin, Ethereum та інші.

Після успішного замовлення хостингу, ви отримаєте детальнішу інструкцію щодо оплати. Цю інструкцію ви можете знайти у своєму особистому кабінеті на нашому веб-сайті або вона буде вислана вам на вашу електронну пошту, яку ви вказали під час реєстрації.

У цій інструкції будуть вказані всі необхідні реквізити для здійснення оплати. Ви знайдете детальні інструкції щодо вибраного вами способу оплати, а також дату та терміни оплати, які вам необхідно буде дотриматися.

Будь ласка, перевірте свій особистий кабінет або поштову скриньку, щоб отримати цю інструкцію та забезпечити своєчасну оплату за наші послуги. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або потреба в додатковій допомозі, наша служба підтримки завжди готова вам допомогти.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю