+38 099 673 15 02
(Пн-Пт з 9:00-17:00)
info@cheaphost.com.ua

Реєстрація домену

Ми вдячні вам за вибір нашого хостингу як місця для розміщення ваших веб-проектів. Просимо звернути вашу увагу на одну важливу деталь – ми спеціалізуємося на наданні надійних та швидких хостингових послуг і не займаємося продажем доменних імен.

З урахуванням цього, ми хочемо рекомендувати вам звернутися до спеціалізованих реєстраторів доменних імен для покупки домену для вашого веб-проекту. Такі реєстратори спеціалізуються саме на цій послузі та можуть запропонувати вам широкий вибір доменних зон за найнижчими можливими цінами.

Ми також радимо утриматися від придбання домену від хостинг-провайдерів. Хоча вони можуть пропонувати пакети, що включають і хостинг, і домен, вартість таких послуг може бути значно вищою, ніж в спеціалізованих реєстраторів. Ми дбаємо про ваші фінанси і радимо ретельно розглядати всі варіанти перед здійсненням покупки.

Як рекомендацію, ми хотіли б вказати на реєстратора доменних імен “101domain.ua”, який відомий своєю надійністю та найнижчими цінами на ринку. Вони гарантують професійний підхід та швидку обробку вашого замовлення.

Якщо у вас виникнуть питання або вам потрібна допомога, не соромтеся звертатися до нашої підтримки. Ми завжди готові допомогти вам з усіма питаннями, пов’язаними з нашими хостинговими послугами.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
Генерація паролю